MENU
ru
Посадкова сторінка вирішує конкретну задачу — конвертує платний трафік в дзвінки та заявки.
Добре підходить коли у вас є одна конкретна пропозиція, і ви хочете добитися максимальної конверсії.
 
Тільки адаптивні
Робимо сайти які добре адаптуються під всі мобільні пристрої та браузери.
 
Просте редагування
Завдяки зручній адмін-панелі ви зможете з легкістю змінювати та додавати потрібну інформацію.
 
Нічого зайвого
Тільки необхідний та оптимізований функціонал під конкретну задачу
individual
Landing page
Індивідуальний підхід дозволяє детально вивчити бізнес і його потреби, розробити максимально зручний та продуманий дизайн.
Процес розробки:
01.Аналіз ринку, обговорення функціоналу
02.Розробка дизайну сайту
03.Верстка, програмування, тестування
04.Завантаження на хостинг, наповнення

Landing page, посадкова сторінка, цільова сторінка, сторінка захоплення: так називається односторінковий сайт, основне завдання якого - донести потрібну інформацію до споживача і спонукати його до покупки. 

Що таке Landing page

У односторінкового сайту є багато спільного і багато відмінностей зі звичайним багатосторінковим сайтом, хоча основні цілі у них часто збігаються. Landing page і звичайна веб-сторінка складаються з одних і тих же елементів: HTML, текст, відео, картинки, CSS і ін. Цілі, що у одно-, що у багатосторінкового сайту однакові - перевести користувача сайту в статус клієнта і підштовхнути його зробити потрібні дії. На відміну від багатосторінкового сайту Лендінг Пейдж спонукає відвідувача до скоєння однієї дії: підписатися або купити.

Конверсія Лендінга вище, а ціна - нижче. 

Landing page проводить відвідувача через 5 основних стадій:

 • схоплює увагу;
 • загострює інтерес;
 • пробуджує бажання;
 • спонукає до дії;
 • змушує відчувати задоволеність від купівлі.

Залежно від мети створення Лендінгу (продаж, збір особистих даних) він може мати різну довжину, містити різні візуальні елементи оформлення, відгуки тощо. 

Яку функцію виконує Односторінковий веб-ресурс

Головна задача landing page - збільшення продажів, а значить прибуток компанії в м. Біла Церква або будь-якому іншому місті. "Одностранічнік" не просто інформує потенційного клієнта про продукт - він працює так, щоб рішення про покупку приймалося негайно. Створюється одностранікова сторінка під конкретну аудиторію. Чим точніше вона виділена, тим буде простіше їй щось запропонувати дійсно для неї важливе. Таким чином основа Лендінгу: цільова дія і правильна аудиторія. Створення Лендінга виправдано, якщо:

 1. У вас унікальний товар. Одностраніковий краще повноцінного сайту просувається в ПС. 
 2. Ви хочете створити сайт і вам потрібні передплатники. Збирати їх ви можете, використовуючи захоплення Лендінгом. 
 3. У вас бізнес ще розвивається в Білій Церкві і по ціні вам поки підходить виготовлення Лендінгу, а не повноцінного сайту.

Недостатньо просто сісти і намалювати Лендінг в якійсь програмі. 100%, що він працювати не буде. У ТОП Лендінги просуваються рідко. Користувач на них потрапляє з блогів, банерів, контекстної реклами, соцмереж, оголошень, поштової розсилки або все-таки пошукової видачі.Просувають за допомогою Лендінгу практично все: нерухомість, косметику, товари народного споживання, інформаційні продукти, послуги, закордонні тури тощо.

Давайте трохи поговоримо про конверсії. Конверсія - це головний показник ефективності будь-якого сайту. Мінімум для посадочних сторінок приблизно показує 1–4%. Високе значення конверсії - вище 30%. Ефективною вважають конверсію 15–25%. Такий показник означає, що з 100 відвідувачів одностранікового сайту 15–25 виконали запропоновану дію.

Замовити Лендінг під ключ в Білій Церкві

Отже, ви вирішили підняти продажі, або запустити новий продукт, або прорекламувати акцію і для цього хочете створити Лендінг. Для цього вам потрібно звернутися до нас - в веб-студію YuVi (Біла Церква, Київська обл). При створенні Лендінг пейдж ми застосовуємо ті ж етапи розробки, що і при створенні багатосторінкових:

 • виявляємо сильні сторони продукту або компанії;
 • вивчаємо цільову аудиторію;
 • вивчаємо конкурентів;
 • складаємо конкурентні переваги;
 • готуємо яскравий лаконічний виразний текст;
 • розробляємо дизайн і готуємо прототип сторінки;
 • виконуємо верстку і програмування;
 • проводимо тестування і оптимізацію;
 • розробляємо план подальшої конверсії. 

Незважаючи на практично однаковий підхід вартість Лендінга набагато доступніше, ніж традиційного сайту в місті Біла Церква. Ефективність посадкових сторінок залежить від всіх етапів їх створення. Процес вимагає участі маркетологів, веб-дизайнерів, копірайтерів, frondend-розробників. Високі стандарти дозволили створити нам професійну команду. Телефонуйте нам і ми створимо для вас дійсно унікальний продукт з високою економічною віддачею.  

Читати повністю