MENU
ru

Сайти візитки

Добре підходить для приватних осіб та невеликих компаній
Це сайт з 1–3 сторінок які описують основну інформацію про ваші послуги, товари, а також містить всю необхідну контактну інформацію.
 
Тільки адаптивні
Робимо сайти які добре адаптуються під всі мобільні пристрої та браузери.
 
Просте редагування
Завдяки зручній адмін-панелі ви зможете з легкістю змінювати та додавати потрібну інформацію.
 
Нічого зайвого
Тільки необхідний та оптимізований функціонал під конкретну задачу
individual
Індивідуальний
сайт-візитка
Індивідуальний підхід дозволяє детально вивчити бізнес та його потреби, розробити максимально зручний і продуманий дизайн.
Процес розробки:
01.Аналіз, пошук концепту
02.Розробка дизайну сайту
03.Верстка, програмування, тестування
04.Завантаження на хостинг, наповнення, SEO оптимізація
PORTFOLIO
Дивитися всі роботи

Сайт візитка - що таке і навіщо створювати

Сайт візитка - це найпростіший малосторінковий сайт, який познайомить користувача з вашою компанією, а також з послугами, які ви надаєте. Зовні він нічим не відрізняється від великого порталу, однак володіє дуже малим функціоналом. Це досить зручно, якщо ви не сильно розбираєтеся в управлінні сайтом і сайтобудуванні. Для ваших клієнтів з Білої Церкви та інших міст він дасть необхідну кількість інформації, при цьому не буде вимагати додатково обслуговування.

Плюсами сайту візитки є:

  1. Можливість розмістити, весь каталог продукції або варіанти виконаних робіт.
  2. Дешевизна виконання.
  3. Можливість швидкого редагування інформації при змінах.
  4. Підвищення довіри до компанії.
  5. Додаткове джерело реклами, а також клієнтів.

Для чого потрібен сайт візитка в Білій Церкві

“Сарафанне радіо”, реклама по телевізору або в газетах це, безумовно, добре, але розвиток сучасних технологій вже просто зобов'язує всі великі і солідні фірми мати свій сайт на просторах інтернету. Багато людей звертають на такий аспект увагу. Компанія, що має свій сайт, виглядає більш респектабельно, солідно і вселяє більше довіри. До того ж сайт візитка працює цілодобово і клієнти в будь-який зручний для них час можуть ознайомитися з необхідною інформацією та подивитися графік роботи компанії.

окрім цього сайт візитка буде також і вашою рекламою. Клієнти, просто “гуляючи по інтернету” можуть наштовхнутися на ваш сайт. Використовуючи додаткові ресурси, посилання на ваш сайт може розташовуватися на популярних міських форумах, а також фігурувати в популярних соціальних мережах.

Розробка сайту візитки для Вашої компанії

Такий сайт можна зробити самому, якщо витратити багато часу на вивчення інформації або володіти всіма необхідними навичками, а також шаблонами та іншими ресурсами. Однак набагато простіше, надійніше і вигідніше звернутися до професіоналів. Ви будете впевнені в якості виконаних робіт, а також витратите набагато менше часу і сил та будете впевнені, що на всіх пристроях ваш сайт відображається грамотно.

Веб-студія YuVi, готова для вас розробити і створити сайт під ключ в м. Біла Церква (Київська область), за досить демократичною вартістю. При розробці ми врахуємо всі Ваші бажання і вимоги. Сайт буде створений в необхідної колірній палітрі, а також буде містити всю інформацію о компанії. Наші фахівці виконають замовлення в максимально короткий термін. Після замовлення наші фахівці в мінімальний термін з Вами зв'яжуться, для уточнення додаткової інформації, коли всі нюанси щодо бажань будуть зрозумілі, вони приступлять до роботи. По закінченню робіт Ви отримаєте вже готовий сайт, який буде функціонувати, а також рекламувати вашу компанію. У разі необхідності, якщо Вам потрібні, фахівці нашої компанії можуть здійснювати адміністрування вашого сайту візитки, оновлювати або змінювати інформацію, завантажувати додаткові каталоги продукції і виконаних робіт, розкручувати і рекламувати в мережі.

Читати повністю