MENU
ru
Проектуємо та створюємо
сайти з унікальним дизайном які вирішують завдання

В сучасному світі для будь-якого бізнесу потрібен спеціальний сайт, на якому буде розміщено всю необхідну інформацію про товар або послугу для клієнта. Сайт допомагає людині подивитися всі товари і вивчити всю інформацію про них. Гарний сайт допоможе залучати більшу кількість клієнтів.

У достатньо не маленькому місті Біла Церква дуже важко знайти хорошого фахівця, який розбирається в створенні сайтів. 

Функції сайту:

 • Спосіб продажу товарів. Багато компаній на своїх сайтах розміщують функцію, яка дозволяє продавати за допомогою декількох кліків. Такий спосіб дуже зручний для клієнтів. Оформлення онлайн-покупки займе зовсім небагато часу.
 • Спосіб зв'язку. Іноді клієнту потрібна грамотна консультація фахівця. Але в звичайному магазині консультантів зазвичай не вистачає. На створення сайті можна розмістити замовлення на зворотний дзвінок або спеціальний чат, в якому можна обговорити все необхідне.
 • Безкоштовна реклама. Веб-сервіс буде висвічуватся в пошуковику і покупці будуть самостійно знаходити Ваш сайт. Також можна підключити платну рекламу, яка буде виставлена на інших сайтах або пошуку.
 • Інформування клієнта. Покупці зможуть читати новини та іншу інформацію про продукцію, дивитися фотографії. Таким чином, вони будуть максимально поінформовані про товар і захочуть його придбати. Також через сайт можна здійснювати розсилку на поштову скриньку.

У сучасному маркетингу одну з ключових ролей відіграє особистий бренд продукції. Власний інтернет ресурс - унікальна можливість, щоб відрізнитися від конкурентів. За допомогою красивого оформлення сторінок і незвичайною подачею інформації можна легко зацікавити клієнтів. Стильний дизайн надовго запам'ятається покупцеві, і він буде повертатися знову і знову. 

Створення сайтів в Білій Церкві - це складний і трудомісткий процес, для якого потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками. Розробка власного сайту може зайняти тривалий період часу.

Види створюваних сайтів в Білій Церкві:

 • Візитка - такий вид зазвичай складається з декількох розділів, в яких розповідається про компанію. При розробці такого типу web-ресурсу акцент робиться на зовнішній вигляд. 
 • Корпоративний - дозволяє клієнтам дізнатися всю інформацію про товари або послуги. На такому ресурсі розміщуються інформаційні статті та публікуються новини про продукцію. 
 • Інтернет магазин - розміщуються товари і їх категорії з коротким описом. Створення такого виду сайту займає досить велику кількість часу, але дає найбільше повернення інвестицій. 

Створення вимагає не тільки багато зусиль, але і особливих навичок. Найкраще, довірити цю справу і замовити виготовлення у фахівця, тому що тільки справжній майстер своєї справи може зробити якісно.

Веб студія "YuVi" допоможе Вам у створенні власного сайту для бізнесу або проекту. У нашій компанії працюють виключно професіонали з великим стажем роботи, які пройшли ретельний відбір. Наша студія - одна з кращих в м. Біла Церква. 

Веб-студія YuVi надає широкий асортимент послуг:

 • Розробка сайтів-візиток.
 • Корпоративні веб-ресурси.
 • Landing page.
 • Великі CRM-системи.
 • Створення інтернет-магазинів.


Вся робота буде виконана якісно і швидко. Наша студія знаходиться в Білій Церкві (Київська область), Ви можете приїхати до нас або просто зателефонувати. 

Читати повністю